Setkání Jinonice
Citát ze zdroje Michal Valenta dne 20.5.2026, 22:34Ahoj všichni milovníci sběratelství a hlavně sbírání balených cukrů v jakékoliv podobě!
Mám takovej trošku žal, musím zrušit komentovanou prohlídku po Jinonicích, neboť se nepřihlásilo dost lidí. Ještě by to šlo nahradit projížďkou historickou tramvají po centru Prahy, ale obávám se, aby to nedopadlo stejně. Proto se, prosím, ptám, zda by měl o toto někdo zájem.
Je škoda, že už se ani nescházíme v pátek večer, je nás dost málo přihlášených, byly doby, kdy jsme se nevešli do hospody, no asi stárneme. Jenže starší na večírek jdou a mladší o to nemají zájem. No, nevím, jak to bude dál. Asi se na nějaké organizování společných akcí vyprdneme a bude jen „BURZA“.
Škoda…
Mějte se moc krásně a rád se s vámi 20.6. uvidím v Jinonické Sokolovně!
S pozdravem Michal
Ahoj všichni milovníci sběratelství a hlavně sbírání balených cukrů v jakékoliv podobě!
Mám takovej trošku žal, musím zrušit komentovanou prohlídku po Jinonicích, neboť se nepřihlásilo dost lidí. Ještě by to šlo nahradit projížďkou historickou tramvají po centru Prahy, ale obávám se, aby to nedopadlo stejně. Proto se, prosím, ptám, zda by měl o toto někdo zájem.
Je škoda, že už se ani nescházíme v pátek večer, je nás dost málo přihlášených, byly doby, kdy jsme se nevešli do hospody, no asi stárneme. Jenže starší na večírek jdou a mladší o to nemají zájem. No, nevím, jak to bude dál. Asi se na nějaké organizování společných akcí vyprdneme a bude jen „BURZA“.
Škoda…
Mějte se moc krásně a rád se s vámi 20.6. uvidím v Jinonické Sokolovně!
S pozdravem Michal
