Tlachárna – fórum

Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:FórumTlachárna: Tlach burzyBurza v Moskvě

Burza v Moskvě

Citace

Přišel mi dnes tento odkaz s programem a mapkou:

https://sites.google.com/view/shugar-moscow-2020

Registrace (e-přihláška):

https://forms.gle/QARwREiGXh8V7XTX9

 

Citace

To vypadá zajímavě....   Pojede někdo? Zkusí předseda zjistit více podrobností?  Kdyby nás bylo víc, docela bych jela.

Zdeňka H.

Citace

Hustý! Jela bych hned, ale termín taky nevyhovuje 🙁 Každopádně Moskva je krásná a burza bude určitě Polná zajímavých cukrů.

Citace

Mělo by to být zajímavé. Jak mi sdělila Inessa Leonova, která to pořádá, zatím se přihlásilo 10 Portugalců, dva Francouzi a Italové a jeden Němec; samozřejmě tam budou sběratelé z Ruska, Ukrajiny a Běloruska. Chystají kulturně - zábavný doprovodný program - mj. prohlídku Kremlu, zbrojnice, společný slavnostní oběd a večeři, návštěvu televizní věže v Ostankinu aj. My tam bohužel nepojedeme, protože v té době budeme na zájezdu, ale myslím, že je možno účast doporučit.

Burza se bude konat v kongresovém centru, kde je také možno si zajistit ubytování. Zatím nevím, co to bude stát, platit bude možno na místě v rublech, eurech či dolarech.

Bližší informace lze vyžádat e-mailem na adrese

inessa-leonova@mail.ru.

Inessa sice mluví jen rusky, ale je možno jí psát i česky nebo anglicky, Google jí to přeloží a ona vám odpoví česky. Jsem s ní v kontaktu a případné další informace a novinky sdělím zde a v Cukřence. Registrace tj. přihlášky budou mít uzávěrku dva měsíce před burzou, tak raději neváhejte. Počítejte s tím, že bude třeba vízum.

Citace

Nemáte někdo zájem se zúčastnit? Zajímavé!