Tlachárna – fórum

Nové stránky

Stránky: 1 2 3
Citace

Hezký deštivý den. Nestačím zírat. To se musí naštvat pí.Adámková, aby nám to vše objasnila? Mně toto vysvětlení stačí. Proč však takové objasnění nenapsal Zdeněk hned při zavádění nových stránek, nebo třeba Jarda, či jiný člen výboru?

K chybějícím seznamu:

Jak by bylo složité zabezpečit přístup do Seznamu heslem jen pro členy klubu?

Obnova seznamu nemůže být také složitá. Nezaplatíš členský příspěvek, vyškrtneme tě. Doplatíš do určité doby, můžeme ti vrátit i původní číslo. Zaplatíš později, pak jen se zápisným a s novým číslem. Tím se zjistí, komu záleží na členství v klubu. Nemusíme snad udržovat počty jako v politických stranách?

Ještě závěrečnou prosbu. Můžete napsat ten postup používání stránek?

Děkuji, Smítka

Citace

Zdravím všechny cukromily. Jsem přítelkyní sběratelů cukrů už hodně let. Ačkoli jsem měla dost výhrad k fungování klubu, vždy jsem se držela stranou, protože mi jako nečlenovi nepříslušelo jakkoli reagovat. Teď už mi to ale nedá. V kuloárech jsem vždy slyšela poměrně dost kritiky, ale na schůzi bylo vždy ticho po pěšině. Škoda, že většinou neprojevujete i veřejně. 🙁
Ke stránkám bylo dost výhrad, ale nikdy žádný konkrétní podnět. Chyběla na nich spousta informací a aktualizací, ale když jsme se nabídli, že je doplníme, nebyl o to zájem. Stránky pak měl převzít člen klubu, který vytváří weby profesionálně, ale změna by nebyla zdarma, takže se opět nic nedělo.
Původní redakční systém již jeho autoři dále nevyvíjeli, takže nebylo možné jej dostatečně zabezpečit a proto se do vašich stránek nabourali hackeři, vložili do nich tisíce na první pohled neviditelných odkazů na ruské stránky a rozesílali spamové emaily. To vše bylo potřeba vyčistit, najít nový bezpečný redakční systém a celé stránky do něj převést. To vše poměrně velmi rychle, aby nebyly stránky úplně zablokovány pro svou nebezpečnost. Dalo to dost práce a nejde to lusknutím prstu. Jste teprve na začátku a postupně se stránky doladí. Bohužel to musí být za pochodu :(.
Nedělám si iluze, že by někdo ocenil práci a čas, které tomu Zdenek věnuje, ale protože čtu všechny reakce, veřejné i neveřejné, které mluví o blbečcích, kteří takový web vymysleli, je mi to docela líto a to ne proto, že jsem jeho žena, ale z lidského hlediska. Ať už je tím blbečkem myšlen kdokoli, je určitě velmi snadné kritizovat a hanit, ale nabídnout pomoc a konstruktivní nápady, to se moc nevidí.
Už za pár měsíců máte další členskou schůzi, tak věřím, že se pochlapíte a vystoupíte s návrhem, jak situaci vyřešit ke spokojenosti všech :). Držím vám palce a stále zůstávám vaší věrnou přítelkyní.
BA

Citace

Ale už je to se jménem.  Takže se zadařilo. Snad už vše půjde OK.

Citace

Já taky, takže bez uvozovek 🙁

Teď mi Zdeněk Adámek poslal nějaké zapeklité heslo, což o to, změnila jsem si ho, ale na stránkách, na které mě to nasměrovalo, jsem se úplně ztratila. Píše to na mě anglicky, asi zůstanu raději jako návštěvník... a raději se vždy dole podepíšu.

Zdeňka H.

Citace

Vidím to Karle stejně jako ty... ":-("   Ale třeba si zvykneme....   A seznam členů včetně kontaktů , pokud nemůže být z důvodu ochrany osobnosti na webu, by nebylo od věci  zaslat členům alespoň mailem.

Zdeňka H.

Citace

 

Vážení kolegové, kteří jste se dokázali probojovat až sem. Dovolím si tento komentář.Už beru jako samozřejmost neustálý zápas s novými přístupy a stránkami všech možných institucí, bank, pojišťoven, SUKLU, ÚZIS  atd. které potřebuji ke své práci, a docela mě to vyčerpává, jak se všichni předhánějí ve změnách a  aktualizacích stylem dneska tak, zítra

jinak, moderně a nově. Ale je to můj problém, poradit si musím. Absolvuji různá školení, mám přátele na telefonu. U koníčků to beru jinak. Aukro mě svým neustálým vylepšováním postupně odradilo od pravidelných návštěv.

Proto byly staré klubové stránky příjemné retro. No a teď jsou moderní. A co dál? Klub asi těžko uspořádá nějaký kurz na zvládnutí nových stránek.  Možná nějaký návod? Tlachárna je tak vymakaná a rozvětvená, že to dá čas i fušku se jí prokousat.  Počty příspěvků jsou naštěstí minimální. Napadá mě myšlenka co člen, to tlach zvlášť .Ale kdo je vlastně člen?

To mě nejvíc vytáčí, zrušení seznamu členů. To může být pozitivní krok jen pro ty,  kteří měli seznam aktualizovat. Dotazníky jsme vyplňovali tuším v únoru 2016, a za celou dobu se tak nestalo.

Já osobně odmítám být členem nějakého tajného cukrového bratrstva kde nevím, s kým jsem vlastně spolčen a kde nikdo o nikom nic neví a ani se nedoví. Chci vědět, kdo se mnou v klubu je, jaké má zájmy, co sbírá, jak se s ním spojit. Každý se přece může svobodně rozhodnout, jaké údaje o sobě ostatním poskytne. Ještě zbývá zarazit zveřejňování seznamu přihlášených na klubové akce. Důvod se určitě najde. A  můžeme klub začít pomalu rozpouštět. Možná je moje hodnocení příliš příkré, ale dal jsem si čas od chvíle, kdy jsem narazil na nové stránky, abych vychladl. Což se sice stalo, ale názory jsem nezměnil. Jak to vidíte vy?   K76

 

Citace

tedy takto 😐 - zapomněl jsem odmazat ty uvozoffky...

 

P.T.

Citace

Já jsem též rád, že to funguje alepoň takto ":-|"

TlusŤjoch.

Citace

Upřímně jsem rád, že to nyní funguje aspoň tak, jak to funguje ...
Pokud se v tom vyznáte, rád Vám vše přenechám...
Ale mohl jste se angažovat dříve 🙁

Citace

 

Já nevím, nešlo by psát česky - před hodinou?
Stránky: 1 2 3